Stravování a provoz

Rádi Vám představíme něktrý z našich provozů a ukážeme kvalitu naší gastronomie. Žádné zadání pro nás není ani obtížné, ani příliš velké. Poradíme si i s velkými objemy dodávek a dodržujeme bez výhrad požadované termíny Jídla v našich restauracích a provozech mají vždy vysokou kvalitu a jsou vařena z těch nejlepších surovin. S námi je i závodní stravování chutné a pestré.

Zajistíme pro Vás sestavení kvalitních jídel dle Vašich požadavků. Připravíme chutná jídla i ve velkých objemech a v rychlém dodacím termínu. 

U nás dostanete vždy dobrý catering se všemi službami. Zajistíme dodávky technologií, jídel a personálu. Máte vlastní personál i vybavení? Dodáme Vám jídlo připravené k podávání v praktických obalech.

Řešíte stravování ve školách, závodním provozu, v nemocnici, nebo v jiném velkém stravovacím provozu? Pomůžeme Vám nejen s dodávkou jídel, ale i s vlastním provozem. Váš provoz můžeme kompletně převzít a řídit, nebo poskytneme jen outsourcingové poradenství a supervizi. Zaškolíme Váš personál a dodáme recepty.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.