Marketingová podpora

Zařídíme kompletní vybudování značky Vašeho provozu. Jen tak zajistíte přesvědčivou a účinnou nabídku Vašich produktů. Víme jaký styl Vám doporučit a jak ho dále propagovat. Naučíme Vás správně používat venkovní i vnitřní komunikaci tak, aby host byl vždy osloven. K Vašemu provozu dostanete nejen prestižní logo a funkční slogan, ale kompletní sadu dat a tiskových šablon pro snadnou práci s reklamou.

Chcete postavit značkovou a osvědčenou Franchisingovou provozovnu? Vybereme pro Vás tu nejvhodnější Franchisu a zajistíme celý proces od vyjednávání až po realizaci a spuštění podniku. Spolupracujeme s mnoha známými Franchisovými firmami a víme jaká značka je pro Váš záměr nejlepší.

Máte svoji předtsavu a výborný nápad? Pomůžeme Vám ho realizovata vyvinout vlastní marketingovou značku, nebo vlastní Franchisovou značku. Máme zkušenosti a víme jak na to. Spojte své představy s našimi zkušenostmi.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.