GST Group

Jak se rodí legenda

Vytváříme styl a atmosféru - to jsou společně s kvalitní gastronomií hlavní podmínky k rozjezdu funkčního konceptu restaurace nebo kavárny.

Vytvořili a realizovali jsme řadu gastronomických konceptů. Naši klienti dodnes tyto koncepty úspěšně provozují. Další úspěšné koncepty sami provozujeme.

GST - vždy to nejlepší

01
Kvalitní technologie
Vždy používáme jen ty nejlepší a nejnovější technologie. Kvalitní technologie jsou zárukou kvality výroby a ekonomiky provzu. Naše technologie jsou šetrné ke zpracovávaným
02
Kvalitní suroviny
Pečlivě vybíráme jen ty nejlepší suroviny. Každý náš Chef si osobně řídí dodávky surovin a kontroluje každou dodávku. Suroviny jsou u nás na prvním místě.
03
Kvalitní personál
U nás pracují jen ti nejlepší. Provádíme pravidelná školení personálu se závěrečnými testy. Sledujeme novinky na trhu a získané informace předáváme našim zaměstnancům. Máme

Jak se pracuje u GST

U nás vždy přistupujeme ke klientovi zodpovědně a práce pro něj je naší prioritou. Jen tak mohou vznikat smysluplné a moderní koncepty.

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku.
Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.